Подробно търсене

СОЛПАДЕИН ЕФ.ТБ Х 12

Кат. номер 2831

Кратко описание
Solpadeine Soluble Tablets представлява лекарствен продукт под формата на разтворими таблетки, без лекарско предписание, съдържащ парацетамол, кодеин фосфат и кофеин, предназначен за облекчаване на лека до силна болка като мигрена, главоболие.
Производител
ОМЕГА ФАРМА
Марка ОМЕГАФАРМ
0 от 5
6,69 лв.
Запази в любими

Описание

Solpadeine Soluble Tablets представлява лекарствен продукт под формата на разтворими таблетки, без лекарско предписание, съдържащ парацетамол, кодеин фосфат и кофеин, предназначен за облекчаване на лека до силна болка като мигрена, главоболие.

 

Действие:

При лека до силна болка като мигрена, главоболие, ревматични и менструални болки, зъбобол, невралгия, също така за намаляване симптоми на простуда, грип, възпалено гърло, както и при висока температура. Парацетамолът е аналгетик и антипиретик, който понижава температурата и успокоява болката. Кодеин фосфатът и кофеина са аналгетици, които засилват обезболяващото действие.

 

Начин на употреба:

За перорално приложение.

Възрастни, включително и тези над 60 години, и деца на и над 12 години: Една до две таблетки, разтворени в не по-малко от половин чаша с вода, до четири пъти на ден при необходимост. Дозата да не се взима на интервали, по-кратки от 4 часа.

Възрастни: Да не се взимат повече от 8 таблетки за 24 часа.

Деца на и над 12 г.: Да не се взимат повече от 6 таблетки за 24 часа.

Деца под 12 години: Не се препоръчва при деца под 12 години.

 

Състав:

Всяка таблетка съдържа: парацетамол 500 mg; кодеин фосфат 8 mg; кофеин 30 mg.

Таблетката съдържа също така натриев бикарбонат, сорбитол (Е420), натриев захарин, натриев лаурил сулфат, лимонена киселина, натриев карбонат, поливидон, течен силикон и пречистена вода.

 

Опаковка: 12 бр разтворими таблетки.

Моля, прочетете листовката преди употреба! Консултирайте се с вашия лекар.

Все още няма коментари за този продукт.

За да оцените или коментирате, трябва да се регистрирате или влезнете в профила си , ако вече сте регистрирани!

Когато пазарувате продукти от нашия уебсайт, имате възможност да изберете, кои куриерски услуги да ползвате. Онлайн Аптека Медея работи с куриерските фирми Спиди и Еконт за доставки на територията на България , както и със собствена логистика Медея за доставки на територията на гр.София.

Условия за доставка  с логистика Медея:

-  Цена за доставка при покупка с обща стойност над 50 лева – БЕЗПЛАТНА, независимо тежестта и обема на поръчката. Изпълнява се в делнични работни  дни от 09:00 до 17:30 часа и се доставя до 48 часа от приемането на поръчката и важи само за територията на гр.София.
-  Цена за доставка при покупка с обща стойност под  50 лева – 3,90 лева, независимо от тежестта и обема на поръчката. Изпълнява се в делнични работни дни от 09:00 до 17:30 часа и се доставя до 48 часа от приемането на поръчката и важи само за територията на гр.София.
-  Цена за Експресна Доставка  до  120 минути  - 12,00 лева , независимо от тежестта и обема на поръчката. Изпълнява се в делнични работни дни от 09:00 до 17:30 часа и важи само за територията на гр.София.

 Условия за доставка с Еконт или Спиди:

 -  Цена за доставка при покупка с обща стойност над 50 лева и общо тегло на пратката до 1,00 кг. – БЕЗПЛАТНА ДО ОФИС НА КУРИЕРСКА ФИРМА.
 -  Цена за доставка при покупка с обща стойност под 50 лева и общо тегло на пратката до 1,00 кг. – 3,90 лева до офис на куриерска фирма.
 -  Цена за доставка при покупка с  общо тегло на пратката от  1,01 кг.  до 2,00 кг. - 5,99 лева, независимо от стойността на поръчката.
 -  Цена за доставка при покупка с  общо тегло на пратката от  2,01 кг.  до 4,99 кг. - 7,49 лева, независимо от стойността на поръчката.
 -  Цена за доставка при покупка с  общо тегло на пратката от  5,00 кг.  до 12,00 кг. - 11,99 лева, независимо от стойността на поръчката.
 -  Цена за доставка при покупка с  общо тегло на пратката от  12,01 кг.  до 19,99 кг. - 14,99 лева, независимо от стойността на поръчката.

 

 

Сподели